УКРАЇНА

Порошенко: Ми сильно відстаємо від країн-піонерів освіти

21 серпня, 2018 13:53
УКРАЇНА/Порошенко: Ми сильно відстаємо від країн-піонерів освіти
Зберегти
Вигляд
В Україні починає діяти програма «Нова українська школа». Під час конференції, присвяченої старту Нової української школи,  президент Петро Порошенко заявив, що українська система освіти наразі відстає від інших країн.

В Україні починає діяти програма «Нова українська школа». Так, 1 вересня всі учні 22 тисяч перших класів — а це 448 тисяч школярів — почнуть навчання за новим державним стандартом. 

Під час конференції, присвяченої старту Нової української школи,  президент Петро Порошенко заявив, що українська система освіти наразі відстає від інших країн: 

«Освіта потребує глибоких змін, адже ми живемо у дуже динамічному світі. Та і сильно відстаємо від країн-піонерів освіти. Нам потрібна освіта, що формує здатність не лише грати за усталеними правилами, а й вигравати в умовах постійної зміни ситуації», — зазначив Порошенко.

Він також нагадав, що на підвищення кваліфікації вчителів початкової школи державним бюджетом передбачені 370 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти

Раніше міністерка освіти заявила, що з виділених урядом 998,8 мільйонів гривень на створення «Нової української школи» регіони використали лише 44,1%

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Нагадаємо, 1 вересня цього разу припадає на вихідний день, тож школи мають самостійно вирішити, коли проводити свято першого дзвоника, 1 чи 3 серпня в понеділок.

Пов`язані новини