Війна

Порошенко нагородив трьох бійців АТО званням Герой України

Війна/Порошенко нагородив трьох бійців АТО званням Герой України
Зберегти
Вигляд
lead
Золоту зірку Героя України отримав майор Андрій Ткачук. Капітан Олександр Лавренко та молодший лейтенант Володимир Гарматій нагороджені посмертно.

Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня захисника України 14 жовтня присвоїв звання Герой України трьом військовим Збройних сил України, двом з них — посмертно.

«З 23 по 28 липня 2014 року майор Андрій Ткачук брав участь в операціях по визволенню від бойовиків Дзержинська і Лисичанська Донецької області. З 29 липня по 25 серпня 2014 року брав участь в операціях по знищенню бойовиків в районах Дебальцевого, Шахтарська, Вуглегірська, Ждановки, Комунара Донецької області», — повідомили у прес-службі глави держави.

«Капітан Олександр Лавренко був командиром танкової роти танкового батальйону 93-ї окремої механізованої бригади оперативного командування Схід Сухопутних військ ЗСУ. З 8 по 21 липня 2014 року перебував у зоні проведення АТО. 21 липня 2014 року увірвавшись у селище Піски (передмістя Донецька), його бойова машина потрапила на потужний фугас і, будучи важкопораненим, капітан Лавренко підірвався в танку разом з екіпажем», — йдеться у повідомленні.

«Молодший лейтенант Володимир Гарматій брав участь в АТО з 16 червня 2014 року. 25 липня 2014 року в ході виконання бойового завдання він не зрадив державі і не відступив разом із 41 товаришем по службі на територію РФ, під час бою він загинув», — повідомила прес-служба.

Загалом нагороди від президента України 14 жовтня отримали 265 військових та представників інших силових структур.

Пов`язані новини