Політика

Порошенко: Ніякого одностороннього припинення вогню більше не буде

Політика/Порошенко: Ніякого одностороннього припинення вогню більше не буде
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко налаштований на подальше результативне співробітництво з Верховною Радою України. Про це він повідомив під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій у п’ятницю. Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Я налаштований на конструктивну та ефективну співпрацю задля відновлення довіри до парламенту», - сказав він на початку зустрічі.

Петро Порошенко подякував народним депутатам за підтримку пропозицій, у тому числі й кадрових, внесених ним до Верховної Ради.

Глава держави поінформував парламентарів про телефону розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом, під час якої йшлося про врегулювання ситуації на Донбасі. Європейські лідери наголошували на необхідності продовження діалогу президентів України та Росії. У цьому контексті Порошенко підкреслив, що продовження перемовин можливе лише за умов обов’язкового дотримання положень мирного плану всіма сторонами. «Ніякого одностороннього припинення вогню більше не буде», - наголосив Президент.

На зустрічі з Президентом були присутні Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, голова фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв, голова фракції партії «УДАР» Віталій Ковальчук, голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова групи «Економічний розвиток» Анатолій Кінах, голова групи «Суверенна європейська Україна» Ігор Єремеєв, народні депутати Микола Мартиненко, Руслан Князевич, Ярослав Москаленко, Андрій Іванчук, Віталій Хомутиннік.

Пов`язані новини