Життя

Порошенко очікує введення збройної місії ОБСЕ на Донбас найближчим часом

Життя/Порошенко очікує введення збройної місії ОБСЕ на Донбас найближчим часом
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко очікує, що найближчим часом буде прийнято рішення про створення і розгортання на Донбасі збройної поліцейської місії ОБСЄ.

«В результаті моїх переговорів, найближчим часом я очікую введення нової збройної поліцейської місії ОБСЄ для забезпечення контролю над режимом припинення вогню, для контролю відводу озброєнь, для забезпечення виведення окупаційних військ Російської Федерації з окупованої території і для забезпечення ефективного контролю прикордонного українсько-російського кордону, щоб нові регулярні війська і озброєння не заходили на територію України», — сказав Порошенко в ході зустрічі з адміністративно-господарським активом Запорізької області.

Крім того, Порошенко зазначив, що лише після цього необхідно перейти до політичного врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, Київ наполягає на присутності на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ для можливості проведення виборів. Разом з тим, учасник першого миротворчого батальйону України в Сараєво Михайло Савченко в ефірі Громадського заявив, що на Донбас немає сенсу відправляти місію до політичного вирішення конфлікту.

/фото facebook.com/petroporoshenko/

Пов`язані новини