Антирейтинг серед кандидатів у президенти України очолює чинний глава держави Петро Порошенко.

Згідно з опитуванням проведеним соціологічними компаніями КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг, майже половина виборців не проголосували б за нього за жодних обставин.

Крім того, за лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко не віддали б свої голоси близько 30%, за Юрія Бойка — 20%, Олега Ляшка — 18%, Володимира Зеленського — 14%, Олександра Вілкула — 11%.

Водночас, практично кожен четвертий опитаний досі не визначився з вибором. Хоча, 84% опитаних декларують свою готовність взяти участь у виборах.

За даними опитування, проголосувати за чинного президента готові 16,4% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні. За Тимошенко готові віддати голос 16,6%.

Лідером залишається Зеленський, якого підтримують 27,7%.

За очільника «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка проголосували б 9,7%.

Ще 8,4% готові проголосувати за Бойка.

Ляшко набирає у соцопитуванні 5,3%, Вілкул – 4%, колишній голова Служби безпеки Ігор Смешко – 3,7%.

Рейтинг інших кандидатів – нижче 2%.

Зокрема, за Руслана Кошулинського від "Свободи" збираються голосувати 1,8%, за Олександра Шевченко – 1,3%, за Валентина Наливайченка – 0,6%.

Опитування проводилось 5-14 березня 2019 року серед 15 тисяч респондентів в усіх областях України крім окупованих територій. Статистична похибка – не більше 0,8%.

Нагадаємо, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 14-22 березня, у президентському рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, на 15% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко, а третю позицію посіла лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Крім того, за 7 місяців до парламентських виборів в Україні найбільшу підтримку має політична партія «Слуга народу» — 24,4%. Другу позицію посідає об'єднання Юлії Тимошенко — «Батьківщина», третю — «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: