Президент України Петро Порошенко на зустрічі з делегацією сенату США підкреслив важливість співпраці країн та висловив переконання у подальшій підтримці Штатами України

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з делегацією сенату США підкреслив важливість співпраці країн та висловив переконання у подальшій підтримці Штатами України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з повідомленням, Порошенко провів зустріч із делегацією Сенату Сполучених Штатів Америки на чолі з сенатором Джоном Маккейном. До складу американської делегації також увійшли сенатори Ліндсі Грем та Емі Клобучар.


president.gov.ua

«Глава держави підкреслив важливість традиційної двопартійної підтримки України у Конгресі США та відзначив участь у делегації представників обох партій. Це підтверджує, що така підтримка залишатиметься і надалі у боротьбі проти російської агресії, за збереження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України», — йдеться у повідомленні прес-служби.


president.gov.ua

«Дуже важливо, що в цій боротьбі і наш народ, і парламент, і наш Уряд пліч-о-пліч з американським народом. Ми відчуваємо цю надійну підтримку і допомогу. Це надзвичайно важливо в ці дуже важкі дні для моєї 45 мільйонної країни», — сказав президент.

Як повідомляється, сторони відзначили важливість продовження зусиль із забезпечення виконання Росією зобов'язань відповідно до Мінських домовленостей та збереження політики міжнародних санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Раніше повідомлялося, що Порошенко вручив сенаторам США Маккейну і Грему державні нагороди.

Крім того, він запросив сенаторів здійснити візит на Донбас «для отримання об'єктивної інформації про підривні дії російської сторони та її бойовиків».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile