УКРАЇНА

Порошенко підписав указ про новий порядок розробки програм Україна-НАТО

УКРАЇНА/Порошенко підписав указ про новий порядок розробки програм Україна-НАТО
Зберегти
Вигляд
lead
Згідно з указом запроваджується новий порядок розроблення річних національних програм співробітництва України з альянсом

Президент України Петро Порошенко підписав указ, який затверджує новий порядок розробки спільних програм між Украною та НАТО. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Згідно з указом № 547/2016 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна — НАТО» запроваджується новий порядок розроблення річних національних програм співробітництва України з альянсом та оцінювання результатів їх виконання. 

«Нове Положення розроблене з урахуванням актуальних сучасних пріоритетних завдань співробітництва України з Альянсом, зокрема щодо реформування сектору безпеки і оборони нашої держави», — повідомляє прес-служба президента.

Зазначається, що метою таких змін є «підвищення практичної ефективності річних національних програм та роботи державних органів в рамках їх виконання».

Згідно з указом, Кабмін забезпечуватиме розробку проектів програм на відповідний рік, а також здійснюватиме координацію діяльності органів влади для виконання цих програм.

Раніше повідомлялось, що Україна головною темою на майбутній зустрічі НАТО.

Нагадаємо, у Києві в 2017 році збираються створити навчально-тренувальний центр з підготовки рятувальників-парамедиків за стандартами НАТО.

«Укроборонпром» і НАТО планують створення спільного тренінгового центру.

Пов`язані новини