Війна

Порошенко підписав закон про соцзахист дітей на окупованих територіях

2 березня, 2017 12:47
Війна/Порошенко підписав закон про соцзахист дітей на окупованих територіях
Зберегти
Вигляд
Документ спрямований на посилення державної підтримки під час здобуття освіти у державних та комунальних навчальних закладах для відповідної категорії людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення.

Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення».

Про це повідомляє Адміністрація президента.

«Документ спрямований на посилення державної підтримки при здобутті освіти у державних та комунальних навчальних закладах для відповідної категорії людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення», — йдеться у повідомленні.

Згідно з програмою, буде повна або часткова оплата навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, забезпечення безкоштовного проживання в гуртожитках.

«Такі державні гарантії слугуватимуть додатковими важелями у формуванні проукраїнської позиції серед молоді, яка проживає на цих територіях, та сприятиме її соціальній адаптації», — додали в Адміністрації.

Низку таких заходів і умови їх надання визначатиме Кабінет Міністрів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини