ENRU
Порошенко підписав закон про вищу освіту для жителів окупованих територій
3 червня, 2017

Президент Петро Порошенко підписав Закон України, який має створити для жителів окупованих Донбасу та Криму додаткові можливості щодо вступу на навчання до вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Закон № 2026-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» був прийнятий Верховною Радою України 16 травня 2017 року.

Документ передбачає, що для осіб з окупованої території, які отримали документ про загальну середню освіту, прийом на навчання до одного з вищих навчальних закладів здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань у межах установлених квот прийому до вищих навчальних закладів України.

Згідно документу, розмір квоти для прийому осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, до вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, встановлюється в обсязі 1 тисяча місць державного замовлення.

Розподілятиме замовлення між цими вищими навчальними закладами Кабінет міністрів.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

Раніше Міносвіти дозволило отримання шкільної освіти екстерном мешканцям Криму та Донбасу. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram