УКРАЇНА

Порошенко подякував США за двопартійну підтримку України

3 січня, 2017 10:48
УКРАЇНА/Порошенко подякував США за двопартійну підтримку України
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко у привітанні з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та США подякував за незмінну двопартійну підтримку з боку Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України

Президент України Петро Порошенко, у привітанні з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та США, подякував за незмінну двопартійну підтримку з боку Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

«З моменту визнання незалежності України, Сполучені Штати залишаються надійним та стратегічним партнером України як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Між двома державами закладено справжнє демократичне партнерство, у рамках якого США продовжують надавати неоціненну практичну допомогу у розбудові державних інститутів, громадянського суспільства, ринкової економіки та зміцненні безпеки нашої країни», — наголосив Порошенко.

Як зазначається, президент запевнив у твердій налаштованості України й надалі активно розвивати відносини стратегічного партнерства зі США, спрямовані на поглиблення всебічного співробітництва у політичній, безпековій, економічній та гуманітарній сферах.

«Відмовившись від третього в світі ядерного арсеналу та великих обсягів звичайних озброєнь, а також від запасів високозбагаченого урану, Україна відіграє історичну роль в укріпленні глобальної стабільності та режиму нерозповсюдження ядерної зброї. Це були непрості рішення, але Україна прийняла їх, покладаючись на запевнення та безпекові гарантії іноземних партнерів, у першу чергу США», — сказав президент.

 

Пов`язані новини