Політика

Порошенко: Подвиг «Небесної сотні» надихнув сотні українців на боротьбу з російською агресією

Політика/Порошенко: Подвиг «Небесної сотні» надихнув сотні українців на боротьбу з російською агресією
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко звернувся до українців на Майдані Незалежності з промовою з приводу роковин розстрілу «Небесної сотні».

«Вони стояли тут, пліч-о-пліч, представники різних етносів, віросповідань, виходців зі сходу і заходу, півночі і півдня. Їх об’єднала спільна Батьківщина. Географія цих скорботних і водночас славних днів охоплює всю Україну», - зазначив голова держави.

На його думку, російська агресія проти України розпочалася ще з Вільнюсу, де не було підписано Угоду про асоціацію з ЄС.

«Тут, на Майдані, ми боролися не тільки і не стільки з маріонетками Януковича. Адже тепер зрозуміло, що російська агресія проти України почалася із наступу на Вільнюс, коли 29 листопада Україна мала підписати у Вільнюсі історичну Угоду про асоціацію. І 21 листопада неукраїнський уряд приймає рішення зупинити рух країни в Європу», - сказав Порошенко.

«Новостворена українська армія за всенародної волонтерської підтримки зупинила ворога на далекосхідних рубежах. Мирні українці взяли до рук зброю і зупинили добре вишколену армію», - додав він.

На переконання Порошенка, саме подвиг «Небесної сотні» надихнув сотні українців на боротьбу з російською агресією.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві та у всій Україні вшановують пам'ять людей, вбитих під час Революції гідності. На Майдані зібралися сотні людей, які принесли квіти і запалили свічки.

Пов`язані новини