УКРАЇНА

Порошенко помилував жінку, засуджену до довічного ув'язнення за вбивство

1 березня, 2018 22:39
УКРАЇНА/Порошенко помилував жінку, засуджену до довічного ув'язнення за вбивство
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, яку засудили до довічного ув'язнення за вбивства двох чоловіків.

Президент України Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, яку засудили до довічного ув'язнення за вбивства двох чоловіків.

Про це повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов.

«Відповідно до Указу президента України про помилування Любові Кушинської сьогодні був підписаний Наказ про виконання рішення глави держави до Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України», — написав він.

За його словами, Кушинська зможе вийти із Качанівської колонії у квітні 2018 року. У цій в'язниці вона пробула більше 20 років.

«Любов Кушинська свого часу була першою жінкою, яка отримала довічний термін ув’язнення. Символічно, що саме вона й стала першою жінкою, яку помилував глава держави», — додав Чернишов.

Любов Кушинська була підприємницею і керувала власною фірмою.

У 1997 році її звинуватили у вбивстві двох чоловіків. За даними правоохоронців, жінка вбила їх, щоб отримати квартиру одного з них.

Кушинська ніколи не визнавала свою вину і заявляла, що її підставили високопоставлені працівники правоохоронних органів, щоб не віддавати їй борг у декілька сотень тисяч доларів.

У 2005 році Апеляційний суд Львівської області засудив Любов Кушинську до довічного ув'язнення, а її спільника Андрія Манька — до 15 років позбавлення волі. Засуджені категорично відмовилися визнати себе винними і подали касаційну скаргу. Однак Верховний суд України залишив вирок без змін.

У січні 2018-го повідомлялося, що Порошенко задля звільнення полонених помилує жінку, яка скоїла злочин проти України.

Пов`язані новини