Президент України Петро Порошенко надіслав листа на адресу президента ФІФА Джанні Інфантіно з проханням перевести санкції щодо «Арени Львів» у стан умовних.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради.

Згідно повідомлення на сайті ЛОДА, таким чином національна збірна України могла б проводити у Львові кваліфікаційні матчі до Чемпіонату Світу 2018 року.

Керівник області повідомив, що має намір скерувати звернення у Міністерство молоді та спорту України щодо звільнення з посади директора стадіону «Арени Львів» Дениса Ринського.

Стадіон «Арена Львів» дискваліфікували на 5 років за рішенням дисциплінарного комітету ФІФА від 27 вересня 2013 року та відсторонили від проведення офіційних змагань під егідою ФІФА. Санкції наклали через недисципліновану поведінку уболівальників на матчі відбору до ЧС-2014 між збірними України і Сан-Марино, що відбувся у Львові на стадіоні «Арена Львів» 6-го вересня 2013 року.

Також керівництво стадіону не змогло забезпечити належний рівень комфортності глядачів під час матчів «Шахтар-Динамо», «Шахтар-Карпати» та «Зоря-Шахтар».

Поділитись: