Генерал Олександр Сирський, новий командувач ООС
Фото:

Міністерство оборони

Чинний президент Петро Порошенко призначив новим командувачем операції Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

«Було прийнято рішення про проведення ротації керівництва ООС. Я підтримав пропозицію Міністерства оборони і призначив на посаду командувача генерал-лейтенанта Сирського Олександра Станіславовича», — сказав Порошенко.

За словами Порошенка, Сирський «успішно пройшов усі командні посади» від командира взводу до заступника начальника Генерального штабу.

Глава держави додав, що Сирський брав активну участь в антитерористичній операції. «Я твердо переконаний, що його рівень підготовки дозволить успішно виконати поставлені завдання», — наголосив Порошенко.

До Сирського обов'язки командувача ООС виконував Сергій Наєв. Порошенко призначив Наєва, на той час першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України, очільником ООС у березні минулого року.

До цього, 30 квітня Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил. Таким чином на сході України розпочалася операція Об'єднаних сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Поділитись: