ENRU

Порошенко про футболку сина з написом Russia: то був вертеп на Гелловін

Президент України Петро Порошенко відповідаючи на запитання на прес-конференції в Києві про нещодавній скандал з футболкою 15-річного сина, на якій написано Russia, заявив, що діти так перевдягались на Гелловін.

«Про футболку: я дійсно побачив цю фотокартку і я її не бачив раніше. Це фотокартка з private Instagram. І вона стосується ночі на Гелловін. І це був вертеп. Вертепна природа. Хтось малювався чортом, хтось одягнув цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Гелловін вирішили можливості подібної поведінки. Вони не є політиками», — сказав Порошенко.

Президент заявив, що розцінює таку поведінку неприйнятною і поговорив із сином.

«Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів. Але це не його футболка, він не використовує у звичайному житті», — сказав президент України.

Петро Порошенко вперше майже за рік дав прес-конференцію в Києві з нагоди отримання Україною безвізового режиму з ЄС. 

Нагадаємо, 11 травня Рада ЄС остаточно затвердила рішення про надання Україні безвізу. Безвізовий режим набуде чинності орієнтовно 11 червня.

Після введення Європейським Союзом безвізового режиму, громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безвізовий режим з ЄС: інструкція з користування для українців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram