ENRU

Порошенко про справу Шеремета: екс-працівник СБУ Устименко буде допитаний 15 травня

92a63b7a4dea034c2
Фігуранта розслідування журналістів Устименка мають допитати 15 травня, фото Богдан Кутєпов/hromadske.ua

Президент Петро Порошенко заявив, що екс-працівник Служби безпеки України Ігор Устименко, який фігурує у розслідуванні журналістів «Слідства.Інфо» про вбивство Павла Шеремета, буде допитаний в понеділок, 15 травня.

Про це глава держави сказав під час прес-конференції, побачивши журналістів, які прийшли у футболках з написами «Хто вбив Павла?»

За словами Порошенка, Устименко дійсно працював в СБУ і звільнився в квітні 2014 року. 

«В понеділок пан Устименко викликаний на допит і буде допитаний», — сказав він. 

Голова держави також нагадав, що на початку розслідування були запрошені представники ФБР, однак він незадоволений ходом розслідування вбивства Павла Шеремета. 

Порошенко наголосив, що розслідування загибелі Шеремета проводить Національна поліція і відкинув можливість паралельного розслідування. 

«Якщо ви вважаєте, що Президент має підмініти поліцію і створити окремий слідчий підрозділ — це незаконно і неконституційно. Я маю забезпечити прозорість слідства. Вважаю, що неправильно, якщо в адміністрації буду паралельне слідство»,— зауважив він. 

Порошенко також заявив, що ніхто із журналістів не звертався до нього щодо сприяння у розслідуванні справи Шеремета. 

Зазначимо, що представники ФБР не були долучені до оперативно-розшукових робіт.

Нагадаємо, 10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram