Життя

Порошенко про вибори: Якщо буде хтось достойніший, я буду допомагати

Громадське
Життя/Порошенко про вибори: Якщо буде хтось достойніший, я буду допомагати
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко заявив, що ще не визначився, чи буде висувати свою кандидатуру на президентські вибори в Україні. Водночас, зазначив президент, він допомагатиме кандидату, «який буде достойніший».

Відповідаючи на питання журналістки, що він робитиме, якщо у 2019 році не буде переобраний на посаді президента, Порошенко сказав:

«Позиція перша: я дуже довіряю українському народові.. Позиція друга: я впевнений в його відповідальності. Позиція третя: якщо я прийму рішення балотуватися і якщо так трапиться що буде хтось більш достойніший, я буду йому допомагаи».

«Ми не закінчили процес створення нової церкви, вчора ми лише почали цей процес. З прийняттям змін до Конституції не закінчується процес вступу до ЄС і НАТО. Ми маємо навпаки систематизувати і забезпечити виконання цього процесу. І процес деколонізації з Росією – це лише початок процесу, хоча в цьому напрямку зроблемно дуже багато. І процес побудови армії, і процес підвищення стандартів, тобто у нас велика кількість роботи і є чим займатись», — додав президент.

Також на запитання журналіста, чому, коли мова заходить про вибори, президент ігнорує імена своїх головних опонентів, Порошенко відповів: «Я не використовую імена своїх опоненів. У мене нема опонетів. Я наразі президент України. Вони наразі — або активісти або політики».

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року. 

Пов`язані новини