УКРАЇНА

Порошенко про Україну після Майдану: Жорсткі реформи та реанімація економіки

20 листопада, 2016 17:49
УКРАЇНА/Порошенко про Україну після Майдану: Жорсткі реформи та реанімація економіки
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко розповів про головні досягнення України після Революції гідності.

Президент Петро Порошенко розповів про головні досягнення України після Революції гідності.

Про це він заявив у зверненні з нагоди Дня Гідності і Свободи.

«Свобода слова, як і дотримання всіх інших прав і свобод, навіть під час війни. Нова патрульна поліція і незалежне антикорупційне бюро. Антикорупційна електронна система державних тендерних закупівель ProZZoro, яка вже заощадила десятки мільярдів і децентралізація, яка перерозподілила гроші від центру на користь громад. Декларування статків високопосадовців і початок відновлення доріг. Хіба в Україні до Майдану все це було можливим?», — сказав президент.

Порошенко нагадав, що українська влада реалізувала 144 пункти Плану дій з візової лібералізації та здійснила низку надзвичайно важливих реформ.

Також глава Української держави прогнозує надання Євросоюзом безвізового режиму Україні та і ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі.

«Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам'яті Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Ми рухаємося в правильному напрямку і до правильних цілей», — додав Порошенко.

Президент наголосив на важливості підтримки Міжнародного валютного фонду, а також заявив про реанімації української економіки.

«Наш економічний організм вже виписано із реанімації і демонструє ознаки одужання. Після чотирнадцяти кварталів падіння поспіль, яке, до речі, почалося ще за рік до революції і війни, економіка нарешті відновила зростання», — сказав Порошенко.

Пов`язані новини