Завод, що належить Петру Порошенку, «Кузня на Рибальському» вирішила придбати група компаній «ТАС», що належить українському олігарху Сергію Тігіпку.

Завод, що належить Петру Порошенку, «Кузня на Рибальському» вирішила придбати група компаній «ТАС», що належить українському олігарху Сергію Тігіпку.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу «ТАС».

Напередодні прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко повідомив, що компанія, якій Порошенко доручив керувати своїми активами, досягла згоди про продаж «Кузні» та очікує на дозвіл проведення продажу від Антимонопольного комітету.

В той же час, за інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6- тисяч квадратних метрів.

«Серед основних причин, які могли спонукати власників передати перед продажем нерухомість компанії новій фірмі, юристи виділяють бажання потенційного покупця захистити майно від можливих зазіхань, або уникнути виплати зобов’язань, що накопичились у «Кузні на Рибальському» за попередні роки», — йдеться у розслідуванні журналістів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Подвійне життя президента. Порошенко – офшори і траст

Зазначимо, що завод «Кузня на Рибальському» (раніше «Ленінська кузня») — один з найстаріших заводів Києва, заснований у 1862 році. Основним видом діяльності заводу є суднобудування. Крім цього, працює над розробкою та виготовленням озброєння для потреб української армії. 

Кінцевими власниками заводу до його продажу були президент Україна Петро Порошенко та народний депутат від партії «БПП» Ігор Кононенко.

Поділитись: