Політика

Порошенко провів нараду з силовиками, говорили про забезпечення армії

Політика/Порошенко провів нараду з силовиками, говорили про забезпечення армії
Зберегти
Вигляд

Президент Петро Порошенко провів робочу нараду з керівниками силових відомств. Головною темою була ситуація в зоні проведення АТО та стан виконання Мінських домовленостей.

Також, обговорили матеріально-технічне забезпечення військ та стан виконання рішень РНБО щодо пропускного режиму на лінії розмежування та заходів з протидії фінансуванню тероризму.

«За місяць ми передали нашим військовим значні обсяги бойової техніки. Найближчим часом заплановано чергові етапи передачі техніки до ЗСУ», - запевнив глава держави.

Президент доручив активізувати зусилля зі звільнення українських військових, які знаходяться в полоні бойовиків. 

«Завдяки розвідці та СБУ ми володіємо інформацію про місцезнаходження та кількість наших військових, які зараз перебувають під арештом незаконних збройних формувань. Ми маємо зробити все для їх скорішого визволення», – сказав президент.

Порошенко доручив СБУ посилити контроль на пропускних пунктах, а Антитерористичному центру забезпечити проходження через пропускні пункти лише оформлених вантажів зареєстрованих підприємств.

Нагадаємо, що вчора секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про створення семи коридорів для виїзду з територій, підконтрольних бойовикам та посилення перевірки.

Пов`язані новини