Порошенко вважає провокації біля Верховної Ради, спробою відкрити другий фронт в Україні.

Про це написав прес-секретар голови держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Твіттері.

«Порошенко сприймає провокації біля ВР як невдалу спробу відкрити другий фронт в Україні: міліція нарешті почала діяти», – зазначив він.

Також перебуваючи з робочим візитом в Запоріжжі голова держави він розказав, що до провокацій під Верховною Радою  міліція була готова за тиждень.

«Я тиждень тому зібрав правоохоронців. У нас була відповідна інформація. Саме тому взаємодія МВС, спецпідрозділів і Нацгвардії вийшла злагоджена. Насправді, ми чекали більше людей. Заявка була на 50 тисяч. Сьогодні ж суто провокаторів серед усіх було 200 чоловік. Це ні що інше, як спроба відкрити другий фронт всередині країни. Але я, як Президент, не дам цього зробити», - розказав Петро Порошенко кореспондентові Громадське.Запоріжжя.

За словами Порошенка, деяких екстремістів міліція затримала ще на підходах до центру сутичок.

Спробою посилити позиції Кремля напередодні зустрічі голови української держави та президента Російської Федерації Владіміра Путіна події в Києві вважає і радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. Таку думку він висловив сьогодні телефоном у ефірі Громадського.

Зокрема він відзначив, що «розроблений ФСБ сценарій з посилення позицій Кремля і спроб внутрішньої дестабілізації України, перед зустріччю (двох президентів – ред) … частково спрацював».

Як повідомлялося, мітинг біля Верховної Ради, який почався як «Марш слави героїв», закінчився заворушеннями. Зокрема серед натовпу з'явилися близько 100 людей з прапором партії «Братство» в балаклавах і масках, озброєні кийками, арматурою та ланцюгами. Вони влаштували сутички з міліцією, кидали в правоохоронців цеглу, пляшки, та петарди.

\ відео Громадське.Запоріжжя

Поділитись: