Війна

У Берліні проходять переговори «нормандської четвірки»

Війна/У Берліні проходять переговори «нормандської четвірки»
Зберегти
Вигляд
lead

У столиці Німеччини в середу ввечері почалися переговори лідерів країн у «нормандському форматі» - Україна, ФРН, Франція, Росія.

Як передає «Інтерфакс-Україна», в будівлі відомства федерального канцлера Німеччини перебувають президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і президент Росії Владімір Путін.

Почалася зустріч близько 19.30 за Києвом.

У переговорах з української сторони крім Порошенка також беруть участь глава МЗС Павло Клімкін та заступник голови адміністрації президента Костянтин Єлісєєв. З російської сторони крім Путіна участь у зустрічі беруть глава МЗС Сєргєй Лавров і помічник президента РФ Владіслав Сурков.

Президент України Петро Порошенко першим прибув у резиденцію канцлера Німеччини Ангели Меркель у Берліні на зустріч «нормандської четвірки».

Нагадаємо, що домовленість про зустріч була досягнута після довгих дискусій. У прес-службі президента сказали, що Порошенко, Меркель і Олланд не домовилися провести переговори в «нормандському форматі» для «спонукання Росії виконати частину мінських домовленостей щодо безпеки».

Прес-секретар канцлера ФРН Штеффен Зайберт, анонсуючи зустріч, заявив, що Меркель запросила Порошенка, Олланда і Путіна, щоб «оцінити виконання мінських угод з останньої їх зустрічі і обговорити подальші кроки».

Пов`язані новини