Політика

Порошенко призначив волонтера Туку головою Луганської області

Політика/Порошенко призначив волонтера Туку головою Луганської області
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко призначив на посаду голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації волонтера, голову громадської організації «Народний тил» Георгія Туку.

Призначення відбулось у Сєвєродонецьку Луганської області при посилених заходах безпеки.

Одразу після представлення президент доручив Георгію Туці припинити корупцію при виданні перепусток і перетинанні пунктів пропуску та контрабанду товарів на окуповані території.

 

Також президент повідомив, Кабмін виділив 150 млн гривень на відновлення інфраструктури в Луганській області. Президент підкреслив, що незадоволений темпами відновлення.

Новопризначений голова Луганщини заявив, що луганчани мають зрозуміти, що жити в копанках – соромно.

«Я думаю, луганчани мають зрозуміти, що жити з копанками – це соромно. Це позаминулий вік. В той же час, коли відомі вам люди, перетворюючи вас на рабів, живуть навіть не у нашій країні. Їхні діти вчаться за кордоном, а ваші чоловіки, доживаючи до 40-45 років, гинуть в тих самих копанках. Я абсолютно переконаний, що нам разом з вами вдасться зламати це кризове явище і ми повернемо славу Луганщини», - сказав він.

Тука повідомив, що тільки за одну добу отримав 3 інвестиційних проекти.

Окрім того, під час призначення президент просив вибачення в жителів Луганської області за призначення Геннадія Москаля головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

 

Президент вважає Москаля справжнім лідером всіх проукраїнських сил регіону.

Пов`язані новини