Війна

Порошенко: Ракетні навчання проходять успішно

1 грудня, 2016 14:25
Війна/Порошенко: Ракетні навчання проходять успішно
Зберегти
Вигляд
За словами президента, стрільби успішно відбуваються попри протести з боку Росії

Президент України Петро Порошенко заявив, що ракетні навчання на півдні України почалися і проводяться успішно. Про це він розповів під час зустрічі зі службовцями Національної гвардії України, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами президента, стрільби успішно відбуваються попри протести з боку Росії.

«Вже зараз надійшли перші повідомлення про успішні пуски, які були проведені сьогодні зранку. Повітряні стрільби відбуваються незалежно від будь-яких заяв, які робить Москва», — сказав він.

Він також наголосив, що Україна проведе всі заплановані випробування, незаважаючи на погрози.

«Зараз наша з вами відповідальність — побудувати повітряний захист Києва і всієї України, і ніхто нас не зупинить, і ми будемо діяти в інтересах безпеки Українського народу, Української держави», — підкреслив Порошенко.

Він наголосив, що захід повністю відповідає українському та міжнародному законодавству.

«Хочу наголосити, що запуски відбуваються в повітряному просторі України, над відкритим морем, у повній відповідності до міжнародного права. Єдина причина, що змушує нас проводити ці навчання, — це необхідність бути постійно готовими до повномасштабного вторгнення з боку нашого агресивного сусіда», — підсумував президент.

Як повідомляє федеральна агенція ТАСС, Росавіація заявляє про перенесення небезпечних зон для проведення стрільб.

«Таким чином, нові зони знаходяться в нейтральних водах, територіальні води РФ не зачіпають», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, українські ракетні навчання почалися за планом зранку 1 грудня. ЗСУ готові до будь-якого варіанту розвитку подій з урахуванням погроз з боку Росії.

Нагадаємо, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна буде проводити ракетні випробуванняі навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії.

Тим не менш, російське Міноборони розмістило повідомлення про те, що українські ракети можуть бути знищені під час навчань ЗСУ поблизу анексованого Криму.

Пов`язані новини