Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським союзом візового режиму для України», повідомляє прес-служба глави держави в середу.

Серед іншого, змінами до законодавства вводяться внутрішні біометричні паспорти.

Законом уточнюється перелік документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого, визначається правовий статус окремих категорій осіб.

Крім того, вносяться зміни до законів «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» та «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України».

Реалізація положень закону дозволить усунути правові прогалини в законодавстві і привести закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» відповідно до чинного законодавства.

Закон щодо документів, які підтверджують громадянство України, підтверджують особу чи ї спеціальний статус, прийнятий Верховною Радою 14 липня.

Поділитись: