УКРАЇНА

Порошенко скоординував дії з Мітчеллом стосовно реалізації миротворчої місії на Донбасі

2 травня, 2018 18:16
УКРАЇНА/Порошенко скоординував дії з Мітчеллом стосовно реалізації миротворчої місії на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко обговорив безпекову ситуацію в Україні з помічником держсекретаря США Вессом Мітчеллом.

Президент України Петро Порошенко обговорив безпекову ситуацію в Україні з помічником держсекретаря США Вессом Мітчеллом.

Про це повідомляє сайт Адміністрації президента України. 

Зазначається, що Порошенко скоординував підходи щодо реалізації розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.

Також сторони наголосили на відповідальності Росії за повне виконання Мінських домовленостей та відповідно необхідності продовження санкцій до відновлення територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Повідомляється, що президент закликав американську сторону брати більш активну участь у визволені українських в’язнів, які утримуються в російських тюрмах, а також українських заручників.

Нагадаємо, 1 травня помічник державного секретаря США у справах Європи та Євразії Мітчелл розпочав триденний візит в Україну, під час якого проведе зустрічі з керівниками держави, політичними лідерами та представниками неурядового сектору.

Сторони домовились подвоєння розміру фінансової допомоги для зміцнення кібербезпеки України. 

Також Порошенко і Мітчелл домовився напрацювати спільний план з протидії будівництву російського газогону «Північний потік-2».

Пов`язані новини