ENRU

«Порошенко та журналісти». Hromadske.doc

«А я й не знав, що чорту тут ніхто не рад» – долинуло зі сцени, де 5 хвилин тому стояв Верховний головнокомандувач. Колоритний вертеп колядував перед порожньою залою, де так само 5 хвилин тому сиділо понад дві сотні журналістів. Одразу після прес-конференції Петро Олексійович мимохіть відповів на запитання про Гризлова і Конституційний суд, і покликав журналістку Громадського Христину Бондаренко на розмову «тет-а-тет».

«Петро Олексійович, ви обіцяли інтерв’ю Громадському, Свят обіцяв нам ще з минулого року, це дуже негарно… І про те, що на «5-му каналі» дивляться більше – теж було дуже неприємно…», – сказала Бондаренко.

«...я взагалі дуже розстроєний, шо ти пішла», – почав президент. І тут же дав зрозуміти, що подальша розмова – не для публікації.

Тим часом, поки вертепний Ірод кричав зі сцени: «Крим наш! Донбас наш!», а смерть гуляла коридорами «Мистецького арсеналу», журналісти «розпинали» президентського речника Святослава Цеголка. Лише 5% акредитованих журналістів змогли поставити запитання.

Що важливого сказав президент упродовж півтори години, передали всі медіа. А в авторському репортажі Богдана Кутєпова та Христини Бондаренко – атмосфера, в якій відбулась така очікувана і така коротка зустріч президента із журналістами.

Авторський репортаж не відображає позиції всієї редакції Громадського.