УКРАЇНА

Порошенко ветував закон про запровадження «єдиного вікна» на митниці

27 липня, 2018 14:37
УКРАЇНА/Порошенко ветував закон про запровадження «єдиного вікна» на митниці
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко повернув до Верховної Ради ухвалений 5 липня закон, що запроваджує механізм «єдиного вікна» на митниці разом з пропозиціями.

Президент України Петро Порошенко повернув до Верховної Ради ухвалений 5 липня закон, що запроваджує механізм «єдиного вікна» на митниці разом з пропозиціями.

Про це йдеться на сайті Адміністрації президента.

На думку Порошенка, у депутати під час ухвалення закону додали до нього дискримінаційні норми щодо компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки.

Так, законом передбачено, що компенсовувати пропонується вартість придбання спеціальних вагонів для перевезення зерна. На думку Порошенка, такі вагони можуть дозволити собі придбати лише великі агровиробники, в той час, як більшість аграрної продукції в Україні виробляють фермерські господарства.

У повідомленні також повідомляється, що президент підтримує норму про запровадження єдиного вікна на митниці, але виступає проти дискримінаційних норм по відношенню до фермерських господарств.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада України схвалила закон про запровадження механізму «єдиного вікна» на українській митниці. За нього проголосувало 254 депутати.

Система єдиного вікна на митниці полягає у спрощення процесу проходження митного контролю за рахунок запровадження електронних документів та декларацій. Відтак, система дозволяє спростити бюрократичні процедури та скоротити паперовий документооборот, що зменшить час перебування товароперевізників на митниці.

Пов`язані новини