Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо банків з російським капіталом.

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про санкції щодо банків з російським капіталом.

Про це повідомляється на сайті президента.

Згідно з рішенням, санкції строком на один рік застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» задля запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Зазначається, що Кабмін разом із Нацбанком мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій та невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, вказаних у рішенні РНБО.

Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів до відповідних юридичних осіб.

Нагадаємо, що РНБО зобов’язала Нацбанк і СБУ ввести санкції проти банків з російським капіталом. Пізніше повідомлялося, що як санкції для російських банків Нацбанк заборонив виводити капітал за межі України.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile