Політика

Порошенко вибачився за невдалу фразу про волонтерів

Політика/Порошенко вибачився за невдалу фразу про волонтерів
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко вибачився перед волонетрами за «вирвані з контексту слова» про волонтерів.

«Хочу наголосити, що без волонтерів, без всього українського народу наша перемога була б неможливою. Хочу наголосити ще, що саме волонтери були першими, хто розпочав реформування всіх органів державної влади. За що їм хочу подякувати і вибачитись за вирвані з контексту слова», - сказав президент.

Сьогодні під час виступу у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України з нагоди 24-ї річниці ЗСУ президент України Петро Порошенко заявив, що у збройному протистоянні на Донбасі держава перемогла б впоратись і без волонтерів.

«Я хочу подякувати волонтерам, які в перший час, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього внеску ми б все одно перемогли, але було б набагато важче», - сказав Порошенко, передає УНІАН.

Як свідчать результати опитування, проведеного GFK Ukraine, 23% українців займається волонтерством, більш як половина волонтерів має вищу освіту.

Президент України Петро Порошенко призначив одноразову грошову допомогу волонтерам та добровольцям, які отримали поранення під час участі в АТО.

Пов`язані новини