Політика

Порошенко вимагає покарати винних за трагедію в Луганську

Політика/Порошенко вимагає покарати винних за трагедію в Луганську
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко вимагає покарати керівників Збройних сил України, на яких лежить провина за трагедію у Луганську. Вимогу президент озвучив під час зустрічі з керівниками силових відомств країни, повідомляється на сайті АП.

Главі СБУ Порошенко вказав на «невиконання керівництвом Антитерористичного центру СБУ комплексу заходів із забезпечення безпеки літаків військово-транспортної авіації під час виконання бойових завдань зі знешкодження терористичних угруповань, зокрема, в аеропорту Луганська, де відбувся терористичний акт».

«Детальний аналіз причин, що призвели до зазначеної катастрофи, а також кадрові пропозиції щодо відповідальності керівництва Антитерористичного центру я чекаю від Вас, пане голово (СБУ)», – сказав Порошенко, звертаючись до Наливайченка.

Завдання перекриття 248 кілометрів українського кордону силовиками виконане, визнав Порошенко.

«Мета, яка поставлена у завданні - відновити український контроль над державним кордоном країни та дати адекватну відповідь терористам», – сказав він.

Сьогодні у Луганську терористи збили український військовий літак – 49 загиблих. А у Маріуполі бойовики з гранатомета обстріляли українських прикордонників – 3 загиблих, 4 поранених.

Пов`язані новини