Зміна прем'єр-міністра України в даний час неактуальна, головні задання керівництва - доведення реформ до кінця та внесення змін до Конституції. Про це говориться в спільній заяві президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Володимира Гройсмана.

«Зараз як ніколи необхідна єдність, взаємна підтримка і спільна подальша робота президента, Верховної Ради та уряду Питання про зміну прем'єр-міністра не стоїть на порядку денному», - говориться у спільній заяві лідерів держави, опублікованій на сайті президента.

Також, в заяві йдеться про «антидержавну кампанію олігархів».

«Ми засуджуємо істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами. Також, ми вважаємо неприйнятними будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції як такі, що ллють воду на млин ворогів української державності та демократії».

Лідери держави намагались підкреслити єдність у політичній діяльності, незважаючи на конфлікт.

«Ми єдині у баченні стратегії розвитку держави. Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків щодо її реалізації. Дискусії мають стосуватися оптимальних шляхів утілення цього плану. Єдність, яку ми демонструємо зараз, є ключовим фактором успішних змін у країні», - йдеться в заяві

Поділитись: