УКРАЇНА

Порошенко, Яценюк та Турчинов викликані на допит в Генпрокуратуру

УКРАЇНА/Порошенко, Яценюк та Турчинов викликані на допит в Генпрокуратуру
Зберегти
Вигляд
lead

Ряд високопоставлених політиків і чиновників запрошені протягом серпня в Департамент спецрозслідування Генеральної прокуратури України в якості свідків у рамках розслідування злочинів, скоєних в січні-лютому 2014 року в відношенні активістів євромайдан.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Слідчі ГПУ запрошують в якості свідків багатьох політиків і посадових осіб, які можуть повідомити важливу для слідства інформацію про події на Евромайдане. Така інформація буде мати важливе значення в розслідуванні кримінального провадження та з'ясування істини», - написала Сарган у Facebook.

За її даними, в якості свідків тих подій протягом серпня в Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури запрошені, зокрема, нинішній президента України Петро Порошенко, екс-прем'єр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, міський голова Києва Віталій Кличко, голова Верховної Ради Андрій Парубій, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та інші.

Сарган також оприлюднила фотокопії повісток на ім'я Парубія та Москаля.

Як повідомлялося 8 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що колишні та нинішні високопосадовці України викликаються на допити у «майданівських справах».

Пов`язані новини