До кінця жовтня буде завершена шоста хвиля демобілізації і армія стане повністю контрактною. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Харківської області, передає його прес-служба.

«Як я і обіцяв, я поставив завдання щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо в кінці жовтня? Де-факто, багато політиків нам обіцяли перехід на контрактну армію. Я наголошую, що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою», — заявив Петро Порошенко під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройним Силам.

«Мною поставлене завдання, щоб всі військовослужбовці пройшли добрий рівень бойової підготовки, тренувань та навчання. Так само, як і 13 тис. військовослужбовців, які проходитимуть строкову службу», - сказав президент.

Він зауважив, що військовослужбовці строкової служби більше не будуть працювати будівельниками на дачах, або виконувати інші завдання, не призначені для бойового навчання.

Президент також підкреслив, що призовники строкової служби не будуть направлені у місця проведення  бойових дій, у зону антитерористичної операції.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заперечив можливість виборів на Донбасі до контролю над кордоном.

Поділитись: