УКРАЇНА

Порошенко з прем’єром Угорщини обговорили збереження санкцій ЄС проти РФ

30 березня, 2017 11:47
УКРАЇНА/Порошенко з прем’єром Угорщини обговорили збереження санкцій ЄС проти РФ
Зберегти
Вигляд
lead
Президент України Петро Порошенко в рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті провів зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Сторони обговорили питання збереження санкцій ЄС щодо Росії як ефективного інструменту забезпечення повної імплементації Мінських домовленостей та повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України

Президент України Петро Порошенко в рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті провів зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Сторони обговорили питання збереження санкцій ЄС щодо Росії як ефективного інструменту забезпечення повної імплементації Мінських домовленостей та повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Орбан наголосив Порошенку на підтримці територіальної цілісності України та негайного надання українцям безвізового режиму з Європейським союзом.

Співрозмовники також обговорили питання розширення співробітництва України з країнами «Вишеградської четвірки» під час головування в групі Угорщини, яке розпочнеться 1 липня 2017 року.

Зазначається, що президент України висловив занепокоєння заявами угорських урядовців про створення окремих територіальних автономій.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини