Життя

Порошенко: За ніч бойовиками здійснено 8 нападів на сили АТО

Життя/Порошенко: За ніч бойовиками здійснено 8 нападів на сили АТО
Зберегти
Вигляд

Президент Петро Порошенко відзначає порушення режиму припинення вогню сепаратистами в Донецькій і Луганській областях в ніч на вівторок. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

У ході зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером Президент повідомив, що, незважаючи на досягнення домовленості про припинення вогню, бойовики продовжують обстрілювати українських військових. "На жаль, фіксуються порушення режиму припинення вогню з протилежного боку. Минулої ночі було зафіксовано ще 8 випадків, один військовослужбовець загинув, 7 поранені", - зазначив Порошенко.

Президент подякував Німеччині за підтримку висновків Ради Європейського Союзу 23 червня на рівні міністрів закордонних справ по завершенню першої фази Плану дій щодо візової лібералізації між Україною і ЄС. Він також звернувся з проханням допомогти у реалізації другої, імплементаційної фази для якнайшвидшого введення безвізового режиму з ЄС для українських громадян. Сторони також обговорили необхідність введення нового безпеки формату, з дієвими гарантіями для України.

Порошенко запропонував почати роботу над спільними україно-німецькими проектами на Сході України, спрямованих на відновлення економіки регіону та створення нових робочих місць.

Штайнмайер схвально оцінив друге засідання Тристоронньої контактної групи "Україна - ОБСЄ-Росія" у Донецьку та зазначив, що цей успіх став можливим завдяки роботі міністра закордонних справ Павла Клімкіна, другого Президента Леоніда Кучми, Посла Росії Михайла Зурабова і Спеціального представника Діючого голови Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Хайді Тальявіні.

Пов`язані новини