УКРАЇНА

Порошенко закликав Нацраду «ефективніше регулювати медіапростір»

4 грудня, 2017 13:35
УКРАЇНА/Порошенко закликав Нацраду «ефективніше регулювати медіапростір»
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко прокоментував блокування телеканалу NewsOnе і закликав Національну раду з питань телебачення і радіомовлення «більш ефективно здійснювати регулювання медіапростору».

У Facebook Порошенко заявив, що будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їх блокування — неприпустимі. Водночас, голова держави закликав Національну раду з питань телебачення і радіомовлення «більш ефективно здійснювати регулювання медіапростору».

«Неприпустимими є спроби виправдовувати дії країни — агресора проти України, підігрування російській пропаганді, в тому числі і в таких питаннях як оцінка Революції Гідності», — написав він.

Раніше глава МВС Аваков закликав припинити блокування телеканалу NewsOne.

Нагадаємо, 3 грудня NewsOne заявив про блокування каналу людьми у військовій формі. Народний депутат Євген Мураєв, якого вважають власником телеканалу, заявив, що відповідальний за блокування — очільник «Братства» Дмитро Корчинський.  Сам Корчинський підтвердив це.

Учасники блокування NewsOne закликали номінального власника телеканалу Євгена Мураєва вибачитися за «сепаратистські висловлювання».

29 листопада народний депутат та номінальний власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв, в ефірі свого ж медіа назвав події кінця 2013–початку 2014 року в Україні державним переворотом. У відповідь кілька депутатів покинули студію.

Пов`язані новини