Президент України Петро Порошенко засудив візит кандидата на пост глави держави Юрія Бойка та голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука до Москви.

Зокрема, глава держави заявив, що вони обговорювали економічні питання у той час, коли на Донбасі гинуть українські військові.

«Вони (Бойко і Медведчук) економіку обговорюють, вони обговорюють, як знову повісити Україну на російську «газову голку», вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських та парламентських виборів», — зазначив Порошенко.

Він також зауважив, що «вони зараз же стверджують, що вони всі об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України, проти кожного з нас».

За словами Порошенка, РФ, після того, як не змогла прорвати фронт на Сході, не змогла «розшматувати» Україну, зараз намагається підірвати Україну з середини.

«Що вони поїхали туди вимолювати? Які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, протягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім — Москва сльозам не вірить», - сказав президент.

Нагадаємо, 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві.

Поділитись: