Політика

Порошенко зустрівся в Києві з директором-розпорядником МВФ Лагард

Політика/Порошенко зустрівся в Києві з директором-розпорядником МВФ Лагард
Зберегти
Вигляд

Президент Порошенко зустрівся з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Сторони збиралися обговорити реформи в податковій, банківській та кредитно-фінансовій сферах. Також говорили про програму розширення кредитування та боротьбу з корупцією.

За результатами зустрічи з президентом України Лагард заявила, що статус російського боргу визначить рада директорів МВФ. Також Лагард сказала, що вражена прогресом, досягнутим за останні кілька місяців.

За її словами, економіка України починає відновлюватися, валютний ринок стабілізуватися. Лагард також відзначила важливість досягнення порозуміння між владою, яка проводить реформи, і громадянами.

«Я надзвичайно підтримую прогрес, якого було досягнуто в останні кілька місяців. Україна здивувала світ! Здивувала тим, чого їй вдалося досягнути за такий короткий проміжок часу. Це не просто нічого, це вражаюче!», - заявила директор-розпорядник МВФ.

Порошенко заявив, що Україна ні за яких обставин не буде надавати жодних привілеїв російським кредиторам. Він зазначив, що російська сторона мала і зараз має всі можливості приєднатися до переговорів про реструктуризацію.

Сторони домовились, що другий перегляд програми МВФ має завершитись у жовтні. Місія МВФ працюватиме в Києві до 2 жовтня.


/ фото РБК-Україна

hromadske.tv

Пов`язані новини