УКРАЇНА

Порошенко зустрівся з кандидаткою у президенти США Гілларі Клінтон

УКРАЇНА/Порошенко зустрівся з кандидаткою у президенти США Гілларі Клінтон
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко проводить зустріч з кандидаткою на пост президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

Про це повідомив у мікроблозі Twitter прес-секретар президента Святослав Цеголко.

Зустріч проходить у Нью-Йорку під час 71-ї Генасамблеї ООН, куди Порошенко прибув у якості голови української делегації.

Окрім зустрічі з президентом України Гілларі Клінтон зустрінеться з прем'єр-міністром Японії Абе та прем'єром Єгипту СісіПро це повідомляє журналіст NBC News Моніка Альба.

Окрім трьох офіційних зустрічей на порядку денному Клінтон також прес-конференція та участь у події виборчої кампанії у місті Філадельфія.

«Клінтон зустрінеться з президентом України Петром Порошенком, а от Трампу не пощастило – президенти Росії Путін цього року не бере участі у роботі ООН», - жартував минулого тижня з екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.

Раніше повідомлялося, що Порошенко зустрінеться з кандидатом у президенти США Клінтон.

Пов`язані новини
Політика
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти