Президент України Петро Порошенко заявив, що звільнить главу Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка. Про це він заявив під час виступу на форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності» в Києві.

Порошенко попросив Кабінет міністрів направити йому подання на звільнення Головка та його першого заступника.

«Попрошу пана прем’єр-міністра надати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка і його першого заступника пана Андрія Пісоцького. До них виникли серйозні претензії у Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази, і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду», — сказав президент.

Нагадаємо, 22 лютого відбулися обшуки в будівлі Полтавської обласної державної адміністрації. Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що обшуки проводили у межах кримінального провадження щодо організації корупційної схеми.

Тоді місцеве інтернет-видання «Коло» з посиланням на власні джерела повідомило, що співробітники НАБУ провели обшуки, зокрема, в кабінеті голови ОДА Валерія Головка і його першого заступника Андрія Пісоцького.

Головко та Пісоцький запевняють, що ніколи не вчиняли корупційних дій, в яких їх підозрюють.

Головка призначили головою Полтавської ОДА в грудні 2014 року. До цього він був народним депутатом VII скликання та депутатом Полтавської обласної ради V і VI скликань.

Поділитись: