Президент України Петро Порошенко заявив, що підписав указ про звільнення Валерія Головка з посади голови Полтавської облдержадміністрації.

«Я хочу подякувати уряду і прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що він відгукнувся на мою пропозицію і зробив відповідне подання. Сьогодні тут, у Полтаві, я хочу оголосити, що я підписав указ про звільнення пана Головка», — заявив глава держави під час засідання Ради регіонального розвитку Полтавщини.

Наразі, за словами Порошенка, обов’язки голови Полтавської ОДА виконуватиме заступник Роман Товстий.

Нагадаємо, 22 лютого відбулися обшуки в будівлі Полтавської обласної державної адміністрації. Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що обшуки проводили у межах кримінального провадження щодо організації корупційної схеми.

Тоді місцеве інтернет-видання «Коло» з посиланням на власні джерела повідомило, що співробітники НАБУ провели обшуки, зокрема, в кабінеті голови ОДА Валерія Головка і його першого заступника Андрія Пісоцького.

Головко та Пісоцький запевняють, що ніколи не вчиняли корупційних дій, в яких їх підозрюють.

Головка призначили головою Полтавської ОДА в грудні 2014 року. До цього він був народним депутатом VII скликання та депутатом Полтавської обласної ради V і VI скликань.

Поділитись: