На підставі отриманого від Кабінету міністрів представлення президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова.

Про це йдеться в указі президента № 277/2016.

Іншим своїм указом Порошенко тимчасово поклав виконання обов'язків голови Миколаївської обласної державної адміністрації на В'ячеслава Боня, який досі працював на посаді заступника голови ОДА і займався питаннями фінансів, економічного розвитку та агропромислового комплексу.

Нагадаємо, що 15 червня Петро Порошенко заявив про те, що глава Миколаївської облдержадміністрації Меріков написав заяву про відставку.

«Корупціонери будуть сидіти в тюрмах. Це моя принципова позиція. І не тільки корупціонери, а й ті, хто дозволяє або не реагує на кричущі факти корупції. Тому що повинна бути не тільки кримінальна, але і політична відповідальність. Можу підкреслити, що вчора у мене була зустріч з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Вадимом Мерікова, він написав заяву про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації. Це є політичною відповідальністю. Підкреслюю, що цим не обмежиться», — сказав президент тоді.

Раніше, 3 червня, заступника голови Миколаївської ОДА, Миколая Романчука затримали на хабарі $ 90 тисяч.

Згодом, під будинком Романчука знайшли мережу тунелів зі скарбами.

Поділитись: