Президент Петро Порошенко підписав укази, про звільнення судді Шевченківського районного суду Києва Наталії Волокітіної та судді Білгород-Дністровського районного суду Одеської області Таїсії Матяш через порушення присяги.

Про це повідомляє прес-служба голови держави.

«Встановлено, що суддя Волокітіна у січні 2014 року при розгляді справи проти учасника Революції Гідності та обранні йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою умисно допустила порушення закону, що викликає сумніви у її об’єктивності, неупередженості та сумлінності виконання своїх обов’язків, принижує авторитет судової влади і є порушенням присяги», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Вища рада юстиції встановила, що суддя Матяш при розгляді низки цивільних справ у 2012-2013 роках ухвалила упередженні та незаконні судові рішення, що призвело до неправомірного відчуження майна, зокрема, яке належало державі.

Крім того, президент звільнив 6 суддів у Донецькій, Вінницькій та Кіровоградській областях, містах Києві та Севастополі у зв’язку із закінченням строку їх повноважень та поданням заяв про відставку або про звільнення з посади за власним бажанням.

Раніше повідомлялося, що Порошенко звільнив суддю «автомайданівців» Царевич.

Поділитись: