Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації представила президенту Петру Порошенку нову систему захищеного відео-конференц зв’язку. Про це повідомила прес-служба президента.

«Глава держави випробував систему захищеного відео-конференц зв’язку, зателефонувавши голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу», — йдеться у повідомленні.

Дана система зв’язку спрямована на захист інформації вищого керівництва держави та членів Ради національної безпеки і оборони. «В умовах війни, інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку, буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена», — зазначив Порошенко.

«Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була в жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць. Тому, фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку», — визнав Порошенко.

Поділитись: