Технології

Porsche припинила виробництво авто з дизельними двигунами

21 лютого, 2018 11:25
Технології/Porsche припинила виробництво авто з дизельними двигунами
Зберегти
Вигляд
Концерн Porsche припинив виробництво свої останніх дизельних моделей — Macan S Diesel і Panamera 4S Diesel.

Концерн Porsche припинив виробництво свої останніх дизельних моделей — Macan S Diesel і Panamera 4S Diesel.

Як пише The Verge, відтепер компанія вироблятиме електрокари і гібриди, які підключаються.

Таке рішення у Porsche прийняли через зміну попиту і посилення норм викидів шкідливих речовин.

Починаючи з 2015 року, після скандалу з викидами дизельних двигунів Volkswagen, в Північній Америці компанія не продавала автівки, оснащені турбодизельними двигунами.

Тоді Porsche повністю відмовилася від продажу дизельної моделі Macan у США — зараз цей кросовер не буде доступний і для європейців.

Першим серійним дизельним Porsche був кросовер Cayenne 2002 року. Згодом дизельні двигуни з'явилися і на інших моделях марки.

Водночас представники Porsche зазначили, що компанія не відмовляється від двигуна внутрішнього згоряння. Тим не менш, компанія подвоїла суму, яка виділена на електрифікацію модельного ряду.

«Сценарій, в якому кожен четвертий автомобіль Porsche стане електрокаром до 2025 року, цілком реалістичний», — зазначається у статті The Verge.

У липні 2017 року в уряді Німеччині повідомили, що виробники приховували реальний рівень викидів шкідливих газів в атмосферу дизельними автомобілями Porsche Cayenne.

Тоді компанію зобов'язали відкликати 22 тисячі трилітрових авто Porsche Cayenne TDI Euro 6 по всій Європі.

У червні 2016 Volkswagen погодився виплатити 15 мільярдів доларів для владнання скандалу з викидами. Пізніше повідомлялося, що Volkswagen виплатить $ 4,3 млрд через неправдиві дані про викиди. Також у справі про махінації Volkswagen допитали Меркель

Пов`язані новини