Поліція затримала посадовця «Київводоканалу» та двох посередників на хабарі.

Поліція затримала посадовця «Київводоканалу» та двох посередників на хабарі. 

Як повідомляє Національна поліція, загальна сума неправомірної вигоди склала 173 тисячі гривень. Частину хабара отримали у вигляді комп’ютерної та побутової техніки, а частину готівкою.

Наразі фігурантам справи повідомили про підозру.
Оперативники управління захисту економіки Києва, слідчі Головного слідчого управління Національної поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України викрили злочинну схему ухиляння від сплати штрафних санкцій та осіб, які її організували.

Поліцейські встановили, що директор одного із Департаментів ПрАТ «Київводоканал» через своїх посередників організував додатковий спосіб заробітку, який передбачає кримінальну відповідальність.

За винагороду він «закривав очі» на правопорушення та не вживав заходів адміністративного впливу відносно суб’єктів господарювання, зокрема не нараховував санкції за скидання до каналізаційної мережі стічних вод з перевищенням допустимої концентрації забруднюючих речовин. 

Фігурантам справи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

Раніше на Кіровоградщині затримали двох посадовців поліції області за кришування наркоторгівлі.

Поділитись: