Посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля викликали до Міністерства закордонних справ України для надання пояснень.

Посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля викликали до Міністерства закордонних справ України для надання пояснень щодо його припущень про можливість проведення виборів на непідконтрольних Києву територіях Донбасі до виведення звідти російських військ.

Це підтвердила Громадському керівниця прес-служби міністерства Олена Ващенко.

«Посла Федеративної республіки Німеччина запрошено до МЗС для отримання пояснень щодо його висловлювань», – сказала вона, додавши, що результати розмови будуть оприлюднені публічно.

Крім того, група народних депутатів оголосила бойкот послу Німеччини в Україні Ернсту Райхелю після його заяви про вибори на Донбасі, передає «Радіо Свобода».

«До 25-річчя відкриття посольства Німеччини в Україні, яке саме сьогодні відзначається, посол запросив на прийом дуже багатьох депутатів, поважних гостей. Ми вважаємо, що маємо бойкотувати цей захід і сьогодні не йти на прийом до німецького посла», – заявила голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко.

Також повідомляється, що посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні скасувало спілкування посла Ернста Райхеля з пресою, яке повинно було відбутися ввечері 7 лютого.

Раніше в інтерв'ю виданню РБК-Україна посол Німеччини в Україні Ернст Райхель припустив, що вибори на Донбасі можуть пройти і за присутності там російських військ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: