Політика

Послідовники Трампа закликають бойкотувати пиво Budweiser

Політика/Послідовники Трампа закликають бойкотувати пиво Budweiser
Зберегти
Вигляд
lead
На їх переконання, нова реклама Budweiser іронізує на тему антимігрантських ініціатив нової американської адміністрації.

Послідовники президента США Дональда Трампа закликали бойкотувати виробника пива Budweiser через його рекламну кампанію, приурочену до суперкубка з американського футболу. На їх переконання, реклама іронізує на тему антимігрантських ініціатив нової американської адміністрації, пише Buzzfeed.

Реклама змальовує шлях мігранта Адольфуса Буша, який започаткував виробництво пива Budweiser, з Німеччини до США у середині XIX століття. Після важкої морської подорожі Буш зустрічає в Америці озлоблений натовп, який пропонує йому забратися геть з їх країни.

У цьому ролику послідовники Трампа побачили завуальований докір в сторону його політики, зокрема у питанні нещодавнього указу про заборону на в’їзд громадянам з 7 африканських та близькосхідних країн.

Заклики щодо бойкоту компанії супроводжуються у соцмережах хештегом #BoycottBud.

«Любий Budweiser, ми за імміграцію, але ми хочемо легальної імміграції, а не нелегальної! Все дуже просто!»

«Budweiser не бачить різниці між білим іммігрантом Адольфусом Бушом і джихадистами, які знищать Америку. А я бачу різницю. Бойкотуймо Budweiser»

«Я не питиму пива від компанії, яка нападає на американців з їх суперкубком і бажанням припинити нелегальну імміграцію з метою убезпечення країни»

Нагадаємо, Трамп підписав указ про призупинення прийняття біженців у США та заборону в'їзду громадянам 7 країн.

США скасували 100 тисяч віз після цього указу.

Це викликало обурення серед населення й інших держав. 

Федеральний суд в Сіетлі штату Вашингтон тимчасово зупинив дію указу.

Проти указу Трампа також  протестували у Великій Британії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини