ENRU

Послідовники Трампа закликають бойкотувати пиво Budweiser

Послідовники президента США Дональда Трампа закликали бойкотувати виробника пива Budweiser через його рекламну кампанію, приурочену до суперкубка з американського футболу. На їх переконання, реклама іронізує на тему антимігрантських ініціатив нової американської адміністрації, пише Buzzfeed.

Реклама змальовує шлях мігранта Адольфуса Буша, який започаткував виробництво пива Budweiser, з Німеччини до США у середині XIX століття. Після важкої морської подорожі Буш зустрічає в Америці озлоблений натовп, який пропонує йому забратися геть з їх країни.

У цьому ролику послідовники Трампа побачили завуальований докір в сторону його політики, зокрема у питанні нещодавнього указу про заборону на в’їзд громадянам з 7 африканських та близькосхідних країн.

Заклики щодо бойкоту компанії супроводжуються у соцмережах хештегом #BoycottBud.

«Любий Budweiser, ми за імміграцію, але ми хочемо легальної імміграції, а не нелегальної! Все дуже просто!»

«Budweiser не бачить різниці між білим іммігрантом Адольфусом Бушом і джихадистами, які знищать Америку. А я бачу різницю. Бойкотуймо Budweiser»

«Я не питиму пива від компанії, яка нападає на американців з їх суперкубком і бажанням припинити нелегальну імміграцію з метою убезпечення країни»

Нагадаємо, Трамп підписав указ про призупинення прийняття біженців у США та заборону в'їзду громадянам 7 країн.

США скасували 100 тисяч віз після цього указу.

Це викликало обурення серед населення й інших держав. 

Федеральний суд в Сіетлі штату Вашингтон тимчасово зупинив дію указу.

Проти указу Трампа також  протестували у Великій Британії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram