Світ / Сусідні країни

Посол РФ в Білорусі: Напад на Білорусь буде розцінено, як напад на Росію

ТАСС
Світ/Сусідні країни/Посол РФ в Білорусі: Напад на Білорусь буде розцінено, як напад на Росію
Зберегти
Вигляд
Москва розцінюватиме будь-який військовий напад на Білорусь, як напад безпосередньо на Росію. Про це заявив посол Росії в Білорусі Михайло Бабич.

Так посол Росії прокоментував можливість створення постійної американської бази в Польщі, про яку йшлося в розмові президента США Дональда Трампа та президента Польщі Анджея Дуди 18 вересня у Вашингтоні.

«Звичайно, це фактор тривожний, і нехтувати ним не можна» — зазначив Бабич.

Він пояснив, що напад на Білорусь рівнозначний нападу на Росію.

«Дуже важливий момент і для наших білоруських партнерів і, головне, для всіх тих, хто щось задумує: напад на Білорусь, будь-який у військовому плані, буде розцінюватися як напад на Росію з усіма витікаючими з цього наслідками», — сказав Бабич.

Він додав, що в Росії та Білорусі «абсолютне взаєморозуміння з цього питання».

«У насі із нашими білоруськими партнерами абсолютне взаєморозуміння з цього питання: у нас діє регіональне угруповання військ і сил, і на сьогодні сформовані всі компоненти, які необхідні як для оборони, так і для удару у відповідь», — сказав посол.

На його думку, збільшення американських військових на кордоні з Росією та Білоруссю не сприяє безпеці сусідніх країн — «ні для Польщі, ні для інших держав, де ці бази розгортаються, нічого хорошого таке протистояння не принесе».

Зазначимо, під час спільної прес-конференції з Анджеєм Дудою у Вашингтоні президент США Дональд Трамп схвалив рішення Варшави про виділення $1,5-2 млрд на будівництво інфраструктури під американську військову базу на території країни.

Більше про:
# Білорусь
# Росія
Пов`язані новини